Telefon Tamiri

Telefon Tamiri

Telefon Tamiri

Açıklama

Kırık Ekran

Yiğit GSM'in kırık ekran değiştirme hizmetleri hem hızlı hem de bütçenize uygundur. Telefon ekran onarımlarınız siz mağazada beklerken veya en fazla bir iş günü içinde tamamlanıp teslim edilecektir.

Su Hasarı

Telefonunuzda su hasarı yaşadıysanız Yiğit GSM'i ziyaret edin. Yiğit GSM hasarın boyutunu belirlemek için profesyonel bir tarama gerçekleştirilir, cihazınız temizlenir, kalıntılardan arındırılır ve uygun şekilde test edilir.

Sinyal Yok

Telefonunuzda sinyal sorunu yaşıyorsanız Yiğit GSM sizlere yardım etmek için hazır. Telefonunuzda su hasarı, SIM kart hasarı veya güncel olmayan yazılım gibi çeşitli sorunlar olabilir. Bu konularda biz sizlere yardım etmek için hazırız.

Bozuk Pil

Şarjınız çok mu çabuk bitiyor? Bu durum gün içi üretkenliğinize ciddi zarar verebilir. Neyse ki, Yiğit GSM, telefonunuzun yoğun yaşam tarzınıza ayak uydurabilmesi için profesyonel pil değişiklikleri gerçekleştirir.

Hoparlör Arızası

Telefon hoparlörlerinizden çıkan sesin boğuk ve bozuk olması ya da hiç ses çıkarmaması durumunda hoparlörün onarılması ya da değiştirilmesi gerekebilir. Tüm telefon ses sorunlarını çözmek için Yiğit GSM uzmanlarına güvenin.

Tuş Arızası

Telefonunuzda ki tuşlar arızalı veya kırılmışsa profesyonel onarım hizmetleri için Yiğit GSM teknisyenlerine güvenin. Uzun süre telefonsuz kalmamanız için hızlı bir şekilde sorunu çözmeye çalışırız.

1. Adım

Bilgilendirin

Sorununuz ile ilgili detaylı bilgi verin.
Kırık, eğilme ve renk kaybı gibi durumlar için fotoğraf ekleyebilirsiniz.

2. Adım

Teklif Alın

Göndereceğiniz cihazınızın teknik servisimizde bulunacağı ve yapılacak işlemlerin süresi ve ücretlendirmesi ile ilgili teklif verelim.

3. Adım

Randevu Alın

Cihazınıza uygulanacak işlemler için tarafımıza randevu oluşturun.

4. Adım

Kargoyla Cihazı Gönderin

Dilediğiniz kargo şirketi ile cihazınızı adresimize kargolayın, gerekli işlemleri uygulayıp size geri kargolayalım.

TEKNOLOJİK CİHAZ ALIRKEN & SATARKEN PROFESYONELLERE DANIŞIN!

Kurumsal alış, satış departmanımız ve teknik servisimiz ile hizmetinizdeyiz.
Teknoloji gereksinimlerinizde kurumsal çözüm üreten firmamız ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Yiğit GSM

Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabilirim?